Visionnaire: další vize času

U současných žen můžeme pozorovat zajímavý paradox. Otevřelo se jim pole nekonečných možností, jejich kariéry dosahují vrcholu a osobní životy nijak nezaostávají. Prostor si získávají tisíce novinek a inovací. Jak roky plynou, poznávají tyto ženy stále lépe a lépe samy sebe, stávají se sebevědomější a neustále posouvají hranice toho, čeho mohou dosáhnout. Starají se také o svou vnitřní pohodu. Zdá se, že se všechno odvíjí správným směrem.

A přesto na ženy okolí vytváří tlak ohledně jejich věku. V podobě Visionnaire společnost Lancôme nabízí alternativní vizi plynoucího času pro všechny ty rozzářené ženy, které by chtěly zůstat takové, jaké jsou, aby nevnímaly přirozené změny jako konec života. Hlavní efekt řady Visionnaire tkví v neustálé korekci prvních příznaků biologických změn.
lotos

Visionnaire Yeux – viditelná korekce

Pokožka okolo očí je tenká a mimořádně křehká, takže je první, kde se objevují vrásky. Tato oblast také nejvíce prozrazuje nedostatek spánku, nekonečné hodiny před počítačem nebo přibývající roky. Oči ztrácejí jiskru a svěžest. V tuto chvíli přichází největší pokušení zakrýt tyto známky stárnutí několika vrstvami korektoru nebo rovnou tmavými brýlemi. Přesto existuje alternativa, kterou můžete kombinovat s běžným make-upem, která tiší oční okolí a která na něj den za dnem působí výrazným korekčním efektem, přičemž přináší okamžité a viditelné omlazení. Tím kouzelným řešením je Visionnaire Yeux – Eye On CorrectionTM.

Visionnaire Advanced Multi-Correcting Cream

Tento produkt s efektem multidimenzionální korekce, který také obsahuje kyselinu hyaluronovou, představuje novou texturu takzvané druhé kůže, která se ihned po aplikaci vstřebává do epidermu. Tato originální textura spojuje nespojitelné aspekty: hutnou silnou texturu, která se po aplikaci ztenčí a osvěží pleť, což vede k pocitu druhé kůže. Už po první aplikaci je pokožka svěžejší a vzbuzuje příjemnější pocity. Za tři dny je pevnější a zářivější a po čtyřech týdnech pravidelné aplikace dochází k výrazné regeneraci a obnově objemu (potvrzeno klinickým měřením a vlastním hodnocením na vzorku 105 žen po dobu čtyř týdnů).